plyn revizeMnoho lidí, velká odpovědnost

Ve veřejných budovách se zdržuje spousta lidí, ve školách a školkách spousta dětí, a proto je dvojnásob nutné dbát na revize a povinná školení.

Plynový sporák ve školní jídelně, plynové vytápění na městském úřadě, školní kotelna, to jsou jen některé příklady plynových zařízení ve veřejných budovách. Ty všechny mají povinné revize plynu.

Provozovatelé musí na těchto zařízeních nechat provést revize každé 3 roky. Kontroly se musí provádět dokonce každý rok.

Revize vyžadují také expanzní nádoby a další vybavení, o kterém to ani nemusíte tušit.

Objednat revizi

plyn revizeMáte vlastní kotelnu?

Vlastní vytápění si vybudovala spousta škole, školek a úřadů. Nezávislost nese ale i svoje povinnosti.

Pokud máte vlastní kotelnu, musíte zajistit provedení také odbornou prohlídku kotelny podle Vyhlášky  91/1993 Sb., revize tlakových nádob, ale mít také proškolenou obsluhu.

Nechte to na mně

Postarám se o kompletní provedení potřebných revizí, prohlídek a kontrol a navíc vás zdarma zařadím do systému automatického hlídání termínů revizí a školení.

Zajistím revize elektro, revize hromosvodů a komínů i revize hasicích přístrojů. Zajistím vám vše potřebné, říkám tomu komplexní správa kotelen.

Nechat to na mně

Nejen revize a prohlídky

Zajistím také veškerou povinnou dokumentaci, pomůžu vám s výběrovým řízením na dodavatele plynových zařízení a kotelen, vystavím vám potvrzení o tlakových a topných zkouškách pro potřeby kolaudačního řízení.

Provedu montáže a opravy plynových zařízení, instalatérské práce, rozvody vody i kanalizace, topenářské práce – prostě kompletní VODO TOPO PLYN služby.

Dělám v oboru více než 20 let, takže mě nezaskočíte a jistě budete spokojeni.

Poptat Honzu Nohavu